DevFest Antalya 2018 Konferansı
Akdeniz Üniversitesi’nin Değerli Mensupları,
Enformatik Bölüm Başkanlığı olarak destek verdiğimiz ve Google Developer Group Antalya ekibi tarafından düzenlenen “DevFest Antalya 2018 Konferansı” 13 Ekim 2018 tarihinde Edebiyat Fakültesinde yapılacaktır. Katılımcılar, 18 oturumda, mobil, girişimcilik, yapay zeka, blockchain ve cloud teknolojileri gibi çeşitli alanlarda kendilerini geliştirme fırsatı bulabilecekleri gibi, konuşmalar dışında değişik workshoplar yapılacaktır. Tamamen ücretsiz olan bu etkinlikte sizleri de aramızda görmek bizleri onurlandıracaktır.
Akdeniz Üniversitesi
Enformatik Bölüm Başkanlığı
Detaylı bilgi için;
Sosyal Medyada GDG Antalya:
0

Amaçlarımız

Üniversite ve yüksek teknoloji enstitülerinin tüm öğrencilerine temel bilgi teknolojileri konularının öğretilmesi için gerekli örgütlenmeler ile düzenlemeler yapmak ve fiilen dersleri koordine etmek ve/veya gerçekleştirmektir.

Genel

Bilişim, bilginin toplanması,sınıflanması, depolanması, işlenmesi, iletimi ve kullanımı için gerekli sistemleri inceleyen, teknolojiyle ilgili uygulamalar ve araştırmalar yapılan bir bilim dalıdır. Bilgisayar kullanımının hayatın bütün alanlarına aktif ve yoğun olarak girmiş olması, tüm dallarda bilgisayar bilimleri ve bilgisayar ortamında uzaktan iletişim konularına aşina olmayı zorunlu hale getirmektedir. Bir meslek dalı olarak bilişim, bilgi ve bilgi sistemlerinin kullanımı ve geliştirilmesi için gerekli profesyonel yeteneklerin kazandırılmasını hedeflemektedir.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi, İletişim Fakültesi Binası, C Blok, Kampüs - 07059 ANTALYA

Tel: 0 (242) 310 60 36
Tel: 0 (242) 310 22 53 (Faks)